[Pre-owned] Yohji Yamamoto pour homme Ball Fastener Pants Ball Fastener Pants HW-P13-100
판매 매진
배송 결제시 계산.
Number 3072001282065-411
Gender Men
Item Name Ball Fastener Pants Ball Fastener Pants
Color black
Model Number HW-P13-100
Material 100% wool
Country of Manufacture made in Japan
Notes 18SS
Condition ★★★☆☆☆ : Good
Size SIZE 2
Waist 76 cm (29 1/2 in)
Hips 146 cm (57 in)
Thigh 70 cm (27 1/2 in)
Hem Width 34cm (13 in)
Rise 61cm (24 in)
Inseam 52cm (20 in)