[Pre-owned] Yohji Yamamoto pour homme GABARDINE SAROUEL PANTS/12-tuck pants/slacks HZ-P28-100
판매 매진
배송 결제시 계산.
Number 3090060874618-360
Gender Men
Item Name GABARDINE SAROUEL PANTS/12-tuck pants/slacks
Color black
Model Number HZ-P28-100
Material Outer fabric: 90% wool and linen Separate fabric: cotton 90%, linen 10%.
Country of Manufacture Japan
Condition ★★★★☆☆ : Very Good
Size 2
Waist 86.0cm (33 1/2 in)
Hips 114.0cm (44 1/2 in)
Thigh 82.0cm (32 in)
Hem Width 46.0cm (18 in)
Rise 35.0cm (13 1/2 in)
Inseam 72.0cm (28 in)