[Pre-owned] LOEWE T. Anagram Logo Embroidered Sweatshirt H526Y24J07
ขาย ขายหมดแล้ว
การส่งสินค้า คำนวณเมื่อชำระเงิน
Number 3020007884677-508
Gender Men
Item Name T. Anagram Logo Embroidered Sweatshirt
Color gray (SI unit of absorbed dose of radiation)
Model Number H526Y24J07
Material  100% cotton
Country of Manufacture Portugal
Condition ★★★★☆☆ : Very Good
Size S
Shoulder Width 46 cm (18 in)
Body Width 55cm (21 1/2 in)
Sleeve Length 69 cm (27 in)
Length 61cm (24 in)