[Pre-owned] me ISSEY MIYAKE wide-pleated pants MI24KF624
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Number 3035004711727-234
Gender Women
Item Name wide-pleated pants
Color black
Model Number MI24KF624
Condition ★★★☆☆☆ : Good
Size FREE
Waist 57.5cm (22 1/2 in)
Hips 97.5 cm (38 in)
Thigh 62cm (24 in)
Hem Width 81.5 cm (32 in)
Rise(back) 35.5 cm (13 1/2 in)
Inseam(back) 63.5 cm (25 in)